نگار آفرين

نام‌نویسی برای این سایت

شماره تماس

نمایش میزان امنیت رمز عبور

کلمه عبور شما می بیاست حداقل 6 کاراکتر طول داشته باشد. برای آنکه کلمه عبور قوی تری داشته باشید , از حروف بزرگ , کوچک , اعداد و کاراکترهای که در ادامه می توانید بهره ببرید. !@#$%^&*()


مسئولیت محتوای نوشته ها با منتشر کننده آن است و نگار آفرین هیچ گونه مسئولیتی نسبت به آن ندارد. تمامی خدمات این سایت، حسب مورد، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.


قوانین عمومی:

1- تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولین فرصت توسط مدیریت حذف و دسترسی وی به سایت محدود خواهد شد.

2- در صورت مشاهده هرگونه بی احترامی به كاربران، مدیران و مسئولان سایت، با كاربر مربوطه برخورد و در صورت لزوم دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد.

3- از پرداختن به مسایل حاشیه ای و دخالت در نحوه مدیریت جداً خودداری نمائید.

4- در صورت داشتن هرگونه اظهار نظر و یا انتقاد در مورد مدیریت سایت و یا دیگر مسائل مربوط به دیتالایف انجین، به بخش تماس با ما مراجعه نمائید و مشکل را با کاربران ارشد در میان بگذارید.

5- وارد کردن ایمیل معتبر برای عضویت در سایت امری است الزامی. در صورت گزارش یک ایمیل نامعتبر، بلافاصله نام کاربری صاحب آن ایمیل بسته خواهد شد.


حقوق کاربری و محدوده کاربران:

1- از ارسال مطالب تکراری، بی نظم و مطالبی که دارای ارزشی نیستند خودداری نمائید.

2- از ارسال پیام های بی ربط و بی موضوع به مدیران خودداری نمائید.

3- استفاده از الفاظ نادرست در نظرات، پیام ها و مطالب خود جداً خودداری نمائید.

4- در صورتی كه تشخیص داده شود فعالیت های یك كاربر بر خلاف قوانین بوده دسترسی وی برای همیشه به تمامی بخش های سایت قطع خواهد شد.

5- ارسال نظرات بی محتوا و اسپم خلاف مقررات است و منجر به بسته شدن امکان ارسال نظر کاربر می شود.

6- رسیدگی به مطالب ارسال شده توسط خودتان برای رفع مشکلات یا پاسخ به سوالات کاربران در رابطه با آن مطلب، الزامی می باشد.


لازم به ذکر است قوانین وصف شده هر زمان درصورت صلاح دید تیم مدیریت سایت نگار آفرین قابل تغییر است و کاربران موظف به رعایت قوانین اصلاح شده می باشند.

تأیید نام‌نویسی به شما ایمیل خواهد شد.


→ بازگشت به نگار آفرين